מובילים באחריות- קבוצת כצט בהנהלתה של סיגל פירסט זכתה גם השנה בפלטינה

1/08/2018
גם השנה (2018) כצט זוכה בפעם השביעית  בדרוג ומעלה ומקבלת את הדירוג פלטינה.
כצט משתתפת בדירוג של מעלה החל משנת 2010. דירוג מעלה מקנה לחברות הגדולות במשק כלים לניהול והטמעה של תחומי האחריות התאגידית.
הדירוג מאפשר מדידה שנתית, מיפוי פערים והגדרת יעדים לשיפור ביחס לנורמות והסטנדרטים בישראל.

 קבוצת כצט זכתה גם בשנים קודמות, בפלטינה שהינו הדירוג הגבוה ביותר בדירוג מעלה בזכות הפעילות של החברה ועובדיה לקידום אחריות תאגידית
דו"ח דירוג מעלה לשנת 2018

מעורבות בקהילה :

 

במסגרת המעורבות הקהילתית פועלת כצט מזה שנים רבות להענקת תרומות בתחומים שונים . בין היתר, זו שנה שנייה, שכצט מעניקה מלגות שכר לימוד לסטודנטים תושבי קריית מלאכי הלומדים בתחומי ההנדסה והמדע. בתמורה למלגת הלימודים, חונכים הסטודנטים תלמידים מבתי הספר התיכוניים בעיר ומלווים אותם להצלחה בבחינות הבגרות הריאליות. בנוסף כצט משתתפת במימון החוגישם העירוניים במתנ"ס קריית מלאכי ועוד.

מתוך דבריה של סיגל פירסט, (כפי שצוטטו ב - Ynet): "בכל מקום צריך מנוע שיוביל חלום למציאות" .. אנחנו גאים לסייע וגאים לראות הצלחות שיחזרו לעיר ולמפעל".

אתיקה וממשל תאגידי:


תחום האתיקה מהווה מסגרת כוללת לכל פעילות החברה, ומבטיח כי החברה מנהלת את עסקיה ביושר, בהגינות ובאופן אתי. לקבוצת כצט קוד אתי כתוב אשר מחייב את החברה ובעלי התפקידים שבה.

איכות סביבה:

קבוצת כצט הציבה את מחויבותה לשמירה על איכות הסביבה כערך עליון, הקבוצה פועלת בתחומים שונים ומגוונים כגון: אנרגיה, חומרים ופסולת, מים ושפכים, בריאות וחומרים מסוכנים, תחבורה ועוד. אנו גאים בציון 100% בפרק ניהול יישום והטמעת איכות הסביבה

סביבת עבודה הוגנת וזכויות אדם:

קבוצת כצט מנהלת את תחום יחסי העבודה תוך הקפדה מלאה על סביבת עבודה הוגנת ויצירת סביבה המבטיחה את זכויות האדם תוך הימנעות מדעות קדומות ומהפרת זכויות אדם והפלייה על רקע בלתי ענייני בפעילות העסקית. אנו גאים בציון הגבוה שקבלנו בפרק זה 100% !

סיגל פירסט בטקס הענקת הדירוג

 

כמה נתונים מעניינים מהדירוג

: 

  • 52% מהחברות בדירוג מודדות ומדווחות על פליטות גזי חממה.
  • 80% מהחברות בודקות את קבלני המשנה לגבי עמידתם בחוקי העבודה.
  • 96% מהחברות יש יחידה שמטפלת בניהול סיכונים.
  • 83% מחברי הדירקטוריונים במשק הם גברים.
  • 15% מהחברות הציבוריות הדירקטוריון מציב יעד בנושא גיוון אנושי בדירקטוריון.
  • 5% מהמועסקים הם ערבים בעוד שחלקם באוכלוסיה בגיל העבודה הוא 20%.
  • 18 חברות פרסמו השנה דו"ח אחריות תאגידית

מתוך דברי סיגל פירסט, מנכ"ל קבוצת כצט, לעובדים: " ממש כמו בעשייה העסקית שלנו, ההצלחות בתחומי האחריות השונים הן קודם כל בזכותכם. אז תודה לכולכם, אתם יכולים להיות גאים בהישג זה. אני מצפה שיותר ויותר עובדים יתגייסו למאמץ וביחד נמשיך לקדם את יעדינו הארגוניים תוך תרומה לחברה ולסביבה בישראל".

סיגל פירסט, היא מנכ"ל חברת כצט, בתו של מאיר כהן ממיסדי החברה, בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מערכות מידע בטכניון ותואר שני במנהל עסקים – שיווק ומימון באוניברסיטת תל-אביב. נבחרה להיות בין 50 הנשים המשפיעות בכלכלה הישראלית.

 

הדפסשלח לחבר
מוקוליט
טפטפים
נורלבו
גייסטליך
טיפטיפות
אקילו ספורט