המחשבה שלנו, הבריאות שלך
חיפושדלג על חיפוש
  פמינה
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  סקר Market Watchבנושא תרופות לתינוקות

  11/11/2018
  מסקר Market Watch שנערך עבור חברת כצט, יצרנית ומשווקת טיפטיפות נובימול, בקרב 426 נשים, שהן אמהות לתינוקות ופעוטות בגילאי 0-3, עולה כי: 65% מהאמהות מסתמכות על המלצת רופא הילדים כאשר הן צריכות לבחור תרופה להורדת חום לילד

  סקר Market Watch קובע:

  65% מהאמהות מסתמכות על המלצת רופא הילדים כאשר הן צריכות לבחור תרופה להורדת חום הילד

   

  מסקר Market Watch שנערך עבור חברת כצט, יצרנית ומשווקת טיפטיפות נובימול, בקרב 426 נשים, שהן אמהות לתינוקות ופעוטות בגילאי 0-3, עולה כי: 65% מהאמהות מסתמכות על המלצת רופא הילדים כאשר הן צריכות לבחור תרופה להורדת חום לילד. עוד עולה מהסקר כי 65% מהאמהות נותנות תרופה רק כשחום הילד הוא מעל ל 38.1 מעלות ומעלה, 49% מהאמהות נותנות לילדיהן רק תכשיר דרך הפה להורדת חום בעוד 48% מהאמהות משתמשות גם בתכשיר דרך הפה וגם בנרות.

  טיפטיפות נובימול היא התרופה הנוחה ביותר להורדת חום אצל ילדים.  84% מהנשאלות ביססו קביעה זו והצהירו כי נובימול מובילה בכלל הפרמטרים הבודקים את נוחות השימוש ועיצוב המוצר על פני מותגים אחרים בשוק.

  81% מאמהות שהתנסו השיבו כי ישתמשו בטיפטיפות נובימול בפעם הבאה שילדם יהיה חולה ורוב כמעט מוחלט של המתנסות מצהירות כי המניעים העיקריים שמביאים אותן לשימוש חוזר בטיפטיפות נובימול הם המאפיינים הייחודיים של התכשיר בהם: כמות קטנה למתן, נוחות שימוש, ומעל הכל יעילות תרופה. בתשובה לשאלה ישירה נובימול נתפס בעיני הנשאלות כמספק תמורה למחיר עבור רוב האמהות.

  טיפטיפות נובימול מבוסס על פארצטמול ונחשב לתכשיר המועדף והבטוח לתינוקות ופעוטות במינון המומלץ. יתרון מובהק לטיפטיפות נובימול הוא בכך שהתכשיר ניתן בנפח קטן דרך הפה, בשונה מהנרות הדורשים פתיחת החיתול וניתנים בדרך חודרנית. המינון של טיפטיפות נובימול מומלץ בהתאם לטבלת המינונים המצורפת לתרופה וניתן לחזור על המנה לאחר 5-6 שעות. טיפטיפות נובימול מאושר לשימוש מגיל 0 ומומלץ ע"י איגוד המוהלים.

  סקר

  לקריאה נוספת:

  צינון ושיעול, הקאות ושלשולים חום ודלקות אוזניים הם חלק ממחלות הילדים הנפוצות

  התכוננו למחלות

  השנה הראשונה בגן היא האתגר הראשון מולו ניצבת המערכת החיסונית של ילדכם, וכן גם סבלנותו של המעסיק שלכם. כדאי לדעת מהן המחלות הנפוצות, מה הגננת יכולה לעשות וכיצד אתם יכולים להקל על ילדכם בזמן מחלה. הבשורה הטובה: זה עובר
  משחות שיניים לילדים

  גם בפסח

  בתוך קדחת הניקיונות שתוקפת אותנו לקראת החג, חשוב להקפיד גם על הניקיון שלנו. מעכשיו נוכל להוסיף לרשימת הקניות הארוכה גם משחת שיניים שאין בה חשש לחמץ
  כיצד למנוע מחלות חורף אצל ילדים ותינוקות

  אצל ילדים ותינוקות

  מחלות חורף הן הגדרה כוללת למגוון גדול של תופעות ומחלות האופייניות לימי החורף. בין הנפוצות במחלות החורף בולטות בעיקר הצטננות, דלקת ריאות, דלקת אוזניים, שפעת ודלקת הסמפונות.
  לכל הכתבות
  איך תרצו שנדבר?דלג על איך תרצו שנדבר?
  עבור לתוכן העמוד