סקר Market Watch בנושא תרופות לתינוקות

11/11/2009
סקר טיפטיפות נובימול שפורסם באוקטובר במגזין להיות משפחה,מעריב
סקר טיפטיפות נובימול שפורסם באוקטובר במגזין להיות משפחה,מעריב

סקר Market Watch קובע:

65%

מהאמהות מסתמכות על המלצת רופא הילדים כאשר הן צריכות לבחור תרופה להורדת חום הילד

מסקר Market Watch שנערך עבור חברת כצט, יצרנית ומשווקת טיפטיפות נובימול, בקרב 426 נשים, שהן אמהות לתינוקות ופעוטות בגילאי 0-3, עולה כי: 65% מהאמהות מסתמכות על המלצת רופא הילדים כאשר הן צריכות לבחור תרופה להורדת חום לילד. עוד עולה מהסקר כי 65% מהאמהות נותנות תרופה רק כשחום הילד הוא מעל ל 38.1 מעלות ומעלה, 49% מהאמהות נותנות לילדיהן רק תכשיר דרך הפה להורדת חום בעוד 48% מהאמהות משתמשות גם בתכשיר דרך הפה וגם בנרות.

טיפטיפות נובימול היא התרופה הנוחה ביותר להורדת חום אצל ילדים.  84% מהנשאלות ביססו קביעה זו והצהירו כי נובימול מובילה בכלל הפרמטרים הבודקים את נוחות השימוש ועיצוב המוצר על פני מותגים אחרים בשוק.

81% מאמהות שהתנסו השיבו כי ישתמשו בטיפטיפות נובימול בפעם הבאה שילדם יהיה חולה ורוב כמעט מוחלט של המתנסות מצהירות כי המניעים העיקריים שמביאים אותן לשימוש חוזר בטיפטיפות נובימול הם המאפיינים הייחודיים של התכשיר בהם: כמות קטנה למתן, נוחות שימוש, ומעל הכל יעילות תרופה. בתשובה לשאלה ישירה נובימול נתפס בעיני הנשאלות כמספק תמורה למחיר עבור רוב האמהות.

טיפטיפות נובימול מבוסס על פארצטמול ונחשב לתכשיר המועדף והבטוח לתינוקות ופעוטות במינון המומלץ. יתרון מובהק לטיפטיפות נובימול הוא בכך שהתכשיר ניתן בנפח קטן דרך הפה, בשונה מהנרות הדורשים פתיחת החיתול וניתנים בדרך חודרנית. המינון של טיפטיפות נובימול מומלץ בהתאם לטבלת המינונים המצורפת לתרופה וניתן לחזור על המנה לאחר 5-6 שעות. טיפטיפות נובימול מאושר לשימוש מגיל 0 ומומלץ ע"י איגוד המוהלים.

הדפסשלח לחבר
כתבות בנושא
טיפטיפות
גייסטליך
טפטפים
אקילו ספורט
פמינה
מוקוליט