המחשבה שלנו, הבריאות שלך
חיפושדלג על חיפוש
  פמינה
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
  נורלבו גלולת היום למחרת

  נורלבו - גלולת היום למחרת הושקה בכנס של הסופרפארם

  25/11/2010
  Norlevo מיועדת למניעת הריון לאחר קיום מגע מיני בלתי מוגן או כאשר קיים חשש כי אמצעי המניעה שנלקחו אינם מספיקים. יעילותה של Norlevo עד 72 שעות אחרי מגע מיני בלתי מוגן.
  נורלבו גלולת היום למחרת


  בתאריך 22 לנובמבר חברת כצט השיקה את נורלבו - גלולת היום למחרת בכנס מכירות של הסופרפארם.
  בדוכן נורלבו המעוצב התקיימה פעילות אינטראקטיבית של צפיית סרטון על הגלולה באמצעות משקפיים מיוחדים, לצד הסברים על המוצר מאת הצוות המקצועי של כצט.
  בנוסף, 3 נערות פמינה יאנג חילקו מתלי דלת ממותגים למבקרים בתערוכה.

  Norlevo מיועדת למניעת הריון לאחר קיום מגע מיני בלתי מוגן או כאשר קיים חשש כי אמצעי המניעה שנלקחו אינם מספיקים. יעילותה של Norlevo עד 72 שעות אחרי מגע מיני בלתי מוגן. מנגנון הפעולה העיקרי של Norlevo הוא מניעת או דחיית ביוץ ולא הפסקת הריון, אם כזה כבר נוצר.

  בעולם, Norlevo הינה גלולה ותיקה, עם מכירות של מיליוני יחידות בשנה. ככל גלולות "היום שלמחרת" גם Norlevo מומלצת כאמצעי למקרי חרום בלבד.
  הגלולה מיוצרת ע"י חברת התרופות הבינלאומית HRA , המתמחה בפיתוח וייצור מוצרים בתחום הפריון והאנדוקרינולוגיה. חברת HRA נחשבת לחלוצה בתחום אמצעי המניעה לשעת חרום ואת Norlevo השיקה בעולם לפני למעלה מעשור. מאז השתמשו בה מיליוני נשים ברחבי העולם, בלמעלה מ50 מדינות. כעת כאמור יהיה ניתן להשיגה גם בישראל, ללא מרשם רופא.

  לתמונות מכנס ההשקה של נורלבו- גלולת היום למחרת

  קישור לאתר נורלבו

  איך תרצו שנדבר?דלג על איך תרצו שנדבר?
  עבור לתוכן העמוד