אודות כצט

מפעלי כצט 

כצט בע"מ היא חברת התרופות ומוצרי הצריכה מהמובילות בישראל. כצט היא חברה בבעלות פרטית הפועלת בשוק הישראלי משנת 1921 ובסוף שנות השמונים הפכה כצט לחברה בינלאומית בעלת מוניטין הפועלת גם בשווקים של אירופה, רוסיה, דרום אפריקה והמזרח הרחוק.

 

כצט מתמחה בשלושה תחומים עיקריים

 


  • חטיבת הבריאות

    של כצט מתמחה בייצור, שיווק והפצת תרופות, תכשירים רפואיים, מכשור וציוד רפואי.
  • חטיבת אגריקה

    מתמחה בייצור, שיווק ומתן פתרונות לחקלאים בתחום הגנת הצומח.

  • חטיבת אנימל קר 

    מספקת פתרונות בתחום הווטרינריה, הכוללים ייצור ויבוא של מוצרי מזון לבעלי חיים, מוצרי טיפוח ובריאות.

תחום הבריאות

 

כצט מספקת לחולים ולרופאים בישראל תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם ותכשירים רפואיים חדשניים ואיכותיים לשיפור איכות חיי המטופלים. כמו כן, כצט משווקת תרופות של חברות בינלאומיות רבות, ביניהן: טקדה, אסטלס פארמה, HRA, Vifor.
מקור התרופות המיוצרות בכצט הוא בפיתוח עצמי או על פי הסכמי ידע כל המוצרים עומדים באישורים ובתקנים המחמירים ביותר בישראל ובעולם.

כצט מפיצה את מוצריה לכל בתי המרקחת והמוסדות הרפואיים ברחבי הארץ באמצעות חברת הפצה מהגדולות בישראל.

 

טיפול בפעוטות

 

כחלק מפועלה, חרטה כצט על דגלה את נושא הטיפול בפעוטות. כצט פיתחה את סדרת המוצרים "טיפטיפות", המומלצת על ידי רופאי הילדים והמובילה בארץ בתחום זה. מוצרי "טיפטיפות" מותאמים במיוחד לפעוטות בני 3-0 והם ניתנים בצורת טיפות לבליעה בטעמים שילדים אוהבים. המוצרים נועדו לסייע בפתרון בעיות שונות בקרב תינוקות ופעוטות כגון: הורדת חום ושיכוך כאבים, טיפול בשיעול המלווה בליחה, נזלת, גזים וכן מספקים ויטמינים החיוניים להתפתחות התינוק.

לסדרת טיפטיפות יש גם סדרה משלימה,  סדרת "טפטפים"  סדרת מוצרים יעודיים לקטנטנים מצוננים הסובלים מנזלת, גודש באף ומצוקה נשימתית.

סדרת מוצרי פמינה לנשים

 

כצט פיתחה מוצרים ייחודיים לנשים בשלבי החיים השונים. סדרת פמינה מציעה תחליבי סבון ומגבונים לשמירת ההיגיינה הנשית, והרגשת רעננות לאורך כל היום.

בדיקות גנטיות ומולקולריות

חברת כצט, רואה ברפואה מותאמת אישית את רפואת העתיד ומציעה ללקוחותיה מספר בדיקות גנטיות חדשניות למגוון מחלות ומצבים. באמצעות שותפות עם חברת דיאגנוסטיקה אנו משווקים את גנומיטי, בדיקת דם לא פולשנית (NIPT) הראשונה והיחידה שמצליחה לנתח כל כרומוזום בגנום העובר ברמת קריוטיפ. את בדיקת GenomiT ניתן לבצע החל משבוע 10 להיריון, דרך בדיקת דם האם.

לכצט עוד מגוון בדיקות גנטיות.

כצט למען הקהילה

 

כצט ובראשה המנכ"לית, סיגל פירסט, תורמת למפעלי חינוך, תרבות, רווחה ובריאות באמצעות קרן כהן שהקימה ב-1970, מעניקה ממוצריה לעמותות הפועלות למען נזקקים, משלבת בעלי מוגבלויות בעבודה, מקדמת העשרת בני נוער בתחום המדע ומפתחת מוצרים המותאמים לצרכים ייחודיים של קבוצות, כגון סובלים מאלרגיה ומסוכרת.


כצט למען הסביבה

 
חברת כצט שמה לה למטרה לשמור על איכות הסביבה. כדי לממש מטרה זו, כל שלושת המפעלים של כצט- כצט תעשיות , כצט נוביס, ודוקטור מירון עומדים בתקנים המחמירים הישראלים והבינלאומיים. בעקבות המדיניות הירוקה של החברה וההקפדה על סביבת עבודה חסכונית במשאבים סביבתיים, שימוש באנרגיה מתחדשת ובחומרים למיחזור כצט עומדת בתקנים ISO 14001 ותקן - OSHAS 18001 .

כל מתקני החברה עומדים בהצלחה בדרישות ובביקורות של הרשויות השונות בהן הרשויות המקומיות, משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.

 

לא מתפשרים על איכות המוצרים

מפעלי כצט עומדים בתקני האיכות המחמירים בישראל ובעולם

 תו פלטינה 
 

הדפסשלח לחבר
כתבות בנושא
גייסטליך
נורלבו
אקילו ספורט
מוקוליט
פמינה יאנג
טפטפים