המחשבה שלנו, הבריאות שלך
חיפושדלג על חיפוש
  כצט
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
  אודות כצט (הגדל)

  אודות כצט

  כצט בע"מ היא חברת התרופות ומוצרי הצריכה מהמובילות בישראל. כצט היא חברה בבעלות פרטית הפועלת בשוק הישראלי משנת 1921 ומשנות ה 80 החלה החברה לפעול בשווקים מחוץ לגבולות המדינה.
  אודות כצט (הגדל)

  כצט הינה חברה המפתחת , מייצרת ומשווקת מוצרים בהקשר הרחב של בריאות, תזונה, טיפוח, התפתחות וצמיחה בתחומים של בני אדם, בעלי חיים וצמחים.  החברה עוסקת אך ורק במוצרים איכותיים שניתן להפיץ ולשווק תוך שימוש בתעמולה רפואית ותוך אפשרות להצגת הוכחות מדעיות ליעילותם ואמינותם של המוצרים.

  אנו פועלים בשלושה עולמות:

  • חטיבת הבריאות של כצט מתמחה בייצור, שיווק והפצת תרופות, תוספי תזונה, אמ"ר – ציוד רפואי, בריאות השן וטיפוח.
  • חטיבת אגריקה מתמחה בייצור, שיווק ומתן פתרונות לחקלאים בתחום הגנת הצומח וזרעים. 
  • חטיבת אנימל קר מספקת פתרונות בתחום הווטרינריה, הכוללים ייצור ויבוא של מוצרי מזון לבעלי חיים, מוצרי טיפוח ובריאות. 


  תחום הבריאות

   

   

   כצט מספקת לחולים ולרופאים בישראל תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם ותכשירים רפואיים חדשניים ואיכותיים לשיפור איכות חיי המטופלים. כמו כן, כצט משווקת תרופות של חברות בינלאומיות רבות, ביניהן: Takeda, Astellas Pharma, HRA, Vifor.  מקור התרופות המיוצרות בכצט הוא בפיתוח עצמי או על פי הסכמי ידע.  כל המוצרים עומדים באישורים ובתקנים המחמירים ביותר בישראל ובעולם מפיצה את מוצריה לכל בתי המרקחת והמוסדות הרפואיים ברחבי הארץ.

   

  טיפול בפעוטות

  כחלק מפועלה, חרטה כצט על דגלה את נושא הטיפול בפעוטות. כצט פיתחה את סדרת המוצרים "טיפטיפות", המומלצת על ידי רופאי הילדים והמובילה בארץ בתחום זה. מוצרי "טיפטיפות" מותאמים במיוחד לפעוטות בני 3-0 והם ניתנים בצורת טיפות לבליעה בטעמים שילדים אוהבים. המוצרים נועדו לסייע בפתרון בעיות שונות בקרב תינוקות ופעוטות כגון: הורדת חום ושיכוך כאבים, טיפול בשיעול המלווה בליחה, נזלת, גזים וכן מספקים ויטמינים החיוניים להתפתחות התינוק.

  לסדרת טיפטיפות יש גם סדרה משלימה,  סדרת "טפטפים"  סדרת מוצרים יעודיים לקטנטנים מצוננים הסובלים מנזלת, גודש באף ומצוקה נשימתית.

   

  תכשירי טיפוח והגיינה

  כצט פיתחה מוצרים ייחודיים לנשים בשלבי החיים השונים. סדרת פמינה מציעה תחליבי סבון ומגבונים לשמירת ההיגיינה הנשית, והרגשת רעננות לאורך כל היום.   בתחום הדרמוקוסמטיקה פיתחה כצט את סדרת לקטופיל לטיפול בעור יבש ומגורה, סדרת לקטופיל הינה סדרה טיפולית המאפשרת התחדשות, הזנה ושיפור יכולת ההגנה הטבעית של העור.

   

   

  בדיקות גנטיות ומולקולריות חדשניות

  חברת כצט, רואה ברפואה מותאמת אישית את רפואת העתיד ומציעה ללקוחותיה מספר בדיקות גנטיות חדשניות למגוון מחלות ומצבים. אנו משווקים את גנומיטי, בדיקת דם לא פולשנית (NIPT) הראשונה והיחידה שמצליחה לנתח כל כרומוזום בגנום העובר ברמת קריוטיפ. את בדיקת GenomiT ניתן לבצע החל משבוע 10 להיריון, דרך בדיקת דם האם.

  לכצט עוד מגוון בדיקות גנטיות .

   


  כצט למען הקהילה

  כצט הינה חברה משפחתית, וככזו אנו רואים עצמנו כחלק בלתי נפרד מהקהילה בה אנו חיים. הערכים שאנו דוגלים בהם: יוזמה, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה הונחלו עוד בימיה הראשונים של החברה והפכו למסורת של עשרות שנים.  כצט ובראשה המנכ"לית, סיגל פירסט, תורמת למפעלי חינוך, תרבות, רווחה ובריאות באמצעות קרן כהן שהקימה ב-1970, מעניקה ממוצריה לעמותות הפועלות למען נזקקים, משלבת בעלי מוגבלויות בעבודה, מקדמת העשרת בני נוער בתחום המדע ומפתחת מוצרים המותאמים לצרכים ייחודיים של קבוצות, כגון סובלים מאלרגיה ומסוכרת.  לקריאה נוספת.  כצט למען הסביבה

  • חברת כצט שמה לה למטרה לשמור על איכות הסביבה. כל שלושת המפעלים של כצט: כצט תעשיות, כצט נוביס, וד"ר מירון עומדים בתקנים המחמירים הישראלים והבינלאומיים
  • כל מתקני החברה עומדים בהצלחה בדרישות ובביקורות של הרשויות השונות בהן הרשויות המקומיות, משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.
  • חברת כצט שמה לה למטרה לשמור על איכות הסביבה. כדי לממש מטרה זו, כל שלושת המפעלים של כצט- כצט תעשיות , כצט נוביס, ודוקטור מירון עומדים בתקנים המחמירים הישראלים והבינלאומיים. בעקבות המדיניות הירוקה של החברה וההקפדה על סביבת עבודה חסכונית במשאבים סביבתיים, שימוש באנרגיה מתחדשת ובחומרים למיחזור כצט עומדת בתקנים ISO 14001 ותקן - OSHAS 18001 . 
  • כל מתקני החברה עומדים בהצלחה בדרישות ובביקורות של הרשויות השונות בהן הרשויות המקומיות, משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. לקריאה נוספת.

  כתבות נוספות בנושא

  כצט נוביס

  מפעל כצט נוביס מתמחה בייצור תכשירים קוסמטיים, תכשירי טיפוח וטואלטיקה עבור מותגי כצט, וכן עבור מותגים פרטיים של רשתות השיווק והפארם המובילים בישראל.
  כצט תעשיות כימיות

  מפעל התרופות כצט תעשיות כימיות בע"מ הוקם בשנת 1975 בקריית מלאכי, והוא מתמחה בייצור תרופות ותכשירים רפואיים המשווקים בישראל וברחבי העולם. בשנים האחרונות עבר המפעל מספר הרחבות ושיפורים וכיום הוא בין המפעלים המתקדמים בישראל בתחומו.
  ד"ר מירון

  מפעל דר' מירון משתייך לחטיבת אגריקה, החטיבה החקלאית של כצט, המתמחה בפיתוח ושיווק מוצרים בתחום הגנת הצומח, זרעים ודשנים לחקלאות.
  לכל הכתבות
  איך תרצו שנדבר?דלג על איך תרצו שנדבר?
  עבור לתוכן העמוד