המחשבה שלנו, הבריאות שלך
חיפושדלג על חיפוש
  כצט
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
  אגריקה (הגדל)

  אגריקהזרעים והגנת הצומח

  אגריקה הזרוע החקלאית של כצט, מתמחה בפיתוח ובשיווק מוצרים בתחום הגנת הצומח, זרעים חומרי צמיחה והזנה לגידולים חקלאיים
  אגריקה (הגדל)
  אגריקה, הזרוע החקלאית של כצט, מתמחה בפיתוח ובשיווק מוצרים בתחום הגנת הצומח, זרעים חומרי צמיחה והזנה לגידולים חקלאיים.

  הודות ל- 90 שנות ניסיון והתמחות בחקלאות הישראלית שנצברו בחברה, מחדיר ומיישם צוות האגרונומים של אגריקה פתרונות שיעזרו לחקלאות הישראלית להתמודד עם האתגרים והתמורות בחקלאות.
  צוות האגרונומים של אגריקה  עומד לרשות החקלאים ומלווה אותם במהלך שלבי הגידול השונים במתן פיתרונות וייעוץ אגרונומי.  דגש רב ניתן לבטיחות החקלאי, להגנה על הסביבה ולבטיחות הגידול מזרע לפרי. לאתר אגריקה

  המוצרים של אגריקה


  אגריקה מייצרת בעצמה תכשירים בתחום הגנת הצומח, וכן משווקת בישראל מוצרים של חברות בינלאומיות מובילות בתחום החקלאות ביניהן:  BASF, Nufarm, Nutriag, BRANDT, VALENT, Arysta ואחרות. 

  אגריקה בשירות החקלאים בישראל


  צוות האגרונומים של אגריקה נותן ייעוץ ופתרונות לחקלאים הן בתחום הגנת הצומח והן בתחום הזרעים. האגרונומים עומדים בקשר יום-יומי עם חקלאים, גורמים ממשלתיים ומוסדות מחקר והדרכה, במטרה להכיר את הצרכים של כל הגורמים.

  בתחום הזרעים, צוות האגרונומים בוחן את התאמתם של גידולים שונים לתנאים הקיימים באזורים השונים בישראל, וכן נמצא בקשר עם רשתות מזון ויצואני ירקות, כדי לענות על דרישות יבואני המזון והצרכנים ברחבי העולם. כל המוצרים של אגריקה עומדים בדרישות EurepGAP ורשתות המזון בעולם.

  האגרונומים של אגריקה מדווחים לחקלאים בזמן אמת על תוצאות ביקוריהם בשטח באמצעים טכנולוגיים משוכללים, וכן שולחים לאלפי חקלאים מידע חיוני ועדכני לפועלם באופן שוטף: לוחות זמנים לריסוסים, מידע על טיפולים בצמחים ומידע מקצועי על מוצרים. החקלאים נעזרים במידע שצברה אגריקה בקבלת החלטות, והדיווח העדכני מאפשר לחקלאים לבחור בין מגוון הפתרונות שאגריקה מעמידה לרשותם.

  בתחום הייצור המקומי, אגריקה קשורה בהסכמי ידע לייצור תכשירים להגנת הצומח עבור שוק החקלאות בישראל, ונעזרת לשם כך במפעל דר' מירון, העוסק בייצור חומרים להגנת הצומח ותכשירים נוספים. דר' מירון, בשיתוף אגריקה, מתאים את המוצרים לצורכי החקלאים המקומיים (למשל -  גודל האריזה וסוג התוארית).

  מפעל דר' מירון עומד בתקני 9002-ISO המחמירים ובכל דרישות המשרד לאיכות הסביבה.
  איך תרצו שנדבר?דלג על איך תרצו שנדבר?
  עבור לתוכן העמוד