המחשבה שלנו, הבריאות שלך
חיפושדלג על חיפוש
  אחריות תאגידית
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  תחרות פיסול ירוקה לילדי העובדים

  15/09/2013
  כחברה המתחייבת להעלות לסדר היום את הנושא הירוק, כצט רואה חשיבות עליונה בחינוך הדור הצעיר לשמירה על הסביבה. במהלך הקיץ ערכנו לילדי העובדים תחרות פיסול בחומרים ממוחזרים

  כחברה המתחייבת להעלות לסדר היום את הנושא הירוק, כצט רואה חשיבות עליונה בחינוך הדור הצעיר לשמירה על הסביבה. לכן, במהלך הקיץ ערכנו לילדי העובדים תחרות פיסול בחומרים ממוחזרים. הפרס ל-2 הפסלים שנבחרו ליפים ביותר - טאבלט חדש!

   

  הפסל שנבחר על ידי אוצר האומנות, מר' דורון סבג, הוא "התפתחות הזחל" – הוכן ע"י נועה(6) ושגב(4) ילדיו של נתנאל מכצט תעשיות
  דורון אף נימק את בחירתו:
  העבודה ייחודית מאחר והיא מדגימה מקבץ של רעיונות ומסרים: התייחסות למחזור של חומרים (בעיקר נייר), לשכבות אקולוגיות, למעגלי החיים של הטבע – לידה וצמיחה, התפתחות ממעמקים, מן אפר האדמה לצמיחה ולפרישת הכנפיים, ובכלל למה שמייצג הפרפר: מעוף, התחדשות והתפתחות הנפש. מעצם התוספת של חומר הפלסטלינה והכפתורים, יש פה גם עקיצה שנונה לתרבות הצריכה. כל זאת נעשה בתמצות, בצבעוניות חביבה ובאופן מינימליסטי ושובה לב. בנוסף, ואף שלא במכוון, העבודה מתכתבת עם אמנות ישראלית ביחס לעבודות של האמן פסח סלבוסקי.
   
   
  הפסל שנבחר על ידי הפורום הירוק הוא "ציפורים בראש" – הוכן ע"י הדר(17) ביתה של כרמלה מכצט תעשיות, גם כן.
  עבודה זו שעשויה מרובה מעיסת נייר, היא הומוריסטית, משעשעת ומדגימה את חשיבות המעוף, שהוא תכונה בעלת משמעות מרובה באנושות. העבודה מאוד מעודנת, מלאת חן, אסתטית ובעלת צבעוניות שובת לב ומרגשת.
   
  שניהם זכו בטאבלט חדש.

   
  אנחנו רוצים להודות לכל הילדים שהשתתפו בתחרות ועזרו לנו לשים על סדר היום העמוס את נושא איכות הסביבה וחשיבות המיחזור לשמירה על כדור הארץ.
  כל המשתתפים בתחרות יקבלו שובר זוגי לסרט.


   

   

  תחרות פיסול ירוקה לילדי העובדים

   

  תחרות פיסול ירוקה לילדי העובדים

  איך תרצו שנדבר?דלג על איך תרצו שנדבר?
  עבור לתוכן העמוד