המחשבה שלנו, הבריאות שלך
חיפושדלג על חיפוש
  אחריות תאגידית
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  ConneCTS – פורטל העובדים

  12/11/2013
  בעידן טכנולוגי שבו המידע זמין ונגיש לכולם, חשוב לשדרג גם את המערכות המספקות מידע לעובד בארגון. לא עוד פרסום הודעות בלוחות המודעות ואפילו לא מיילים שמפוצצים את תיבת הדואר. העובד רוצה להיות מעודכן בזמן אמת במתרחש בחברה.


  בעידן טכנולוגי שבו המידע זמין ונגיש לכולם, חשוב לשדרג גם את המערכות המספקות מידע לעובד בארגון.  לא עוד פרסום הודעות בלוחות המודעות ואפילו לא מיילים שמפוצצים את תיבת הדואר. העובד רוצה להיות מעודכן בזמן אמת במתרחש בחברה.


  פורטל פנים ארגוני , נוח וקל לתפעול יכול לתת מענה הולם לצורך זה. הפורטל שלנו משמש במה לחדשות מעניינות בנוגע לחברה, להשקת מוצרים חדשים, למבצעים שאנו מקדמים בקרב לקוחותינו, להצלחות ארגוניות ולעדכונים בנושאי רווחה.


  זו גם במה חברתית שבה מתפרסמים ימי הולדת של עובדים, קידום פנים ארגוני ושמחות אישיות של עובדים, כאשר כל עובד יכול לראות מי חוגג ולשלוח לו בצורה קלה ונוחה ברכה אישית דרך הפורטל. כמובן שזה גם המקום הפורמלי והמרכזי לעדכון של נהלים, תמונות חברה מאירועים, טפסים רלוונטיים ושימושיים לעובד, קישורים לגוגל, OUTLOOK ומערכת הנוכחות שלנו.


  כיום בלחיצת כפתור ניתן לחפש כל עובד בחברה ולראות מה תפקידו, מיקומו בהיררכיה הארגונית ודרכי ההתקשרות עמו, כך שהצורך בפרסום דף קשר פנים ארגוני מתייתר.


  אנו בשאיפה מתמדת להמשיך ולפתח את הפורטל וליצוק בו תכנים מעניינים נוספים שיגבירו את השימוש של המשתמשים בו ואת שביעות הרצון של העובדים.

  איך תרצו שנדבר?דלג על איך תרצו שנדבר?
  עבור לתוכן העמוד