בדיקה גנטית להתאמת תרופות פסיכיאטריות

נוירופארמאג'ן ערכת אבחון גנטי 

לפרטים נוספים על הבדיקה ניתן לפנות לשירות לקוחות   1-700-500-220

http://neuropharmagen.ctsgenetics.co.il/

 

 

למי מתאימה הבדיקה?

  • לסובלים מדכאון וחרדה
  • לסובלים ממחלה בי-פולארית (מאניה דפרסיה)
  • לסובלים ממחלת הסכיזופרניה

אשר נוטלים תרופות נוירופסיכיאטריות, אשר ניסו שתי תרופות ומעלה ללא הצלחה טיפולית ו/או הסובלים מתופעות לוואי.

 

מהי בדיקת נוירופרמג'ן?

 

נוירופרמג’ן (NEUROPHARMAGEN) היא בדיקה גנטית שפותחה על ידי חברת AB-Biotics, ומספקת מידע פרמקוגנטי עבור 52 תרופות הנמצאות בשימוש שגרתי בטיפול בהפרעות נוירופסיכיאטריות . המידע המתקבל מאבחון זה יכול לסייע לרופא המטפל בך בהתאמת טיפול תרופתי בטוח ויעיל יותר עבורך.

בדיקת נוירופרמג’ן (NEUROPHARMAGEN) מזהה מספר שונויות גנטיות בדנ"א, במטרה לסייע לרופא המטפל להתאים את הטיפול היעיל והמדוייק ביותר עבורך, כמו כן יאפשרו לרופא לקבוע האם אתה נמצא בסיכון מוגבר מהממוצע לסבול מתופעות לוואי לטיפולים התרופתיים הקיימים.


איך מבצעים את הבדיקה?הרופא יבקש ממך דגימה של כ-1 מ"ל רוק. הדגימה תישלח ישירות למעבדה , שם יבודד הדנ"א שיופק מהרוק. דנ"א זה יהיה החומר שעליו יבוצע האבחון הפרמקוגנטי. 
בהתבסס על המידע שיתקבל, יופק דו"ח ע"י גנטיקאי שישלח לרופא שלך, על מנת לסייע לו לבצע עבורך התאמה פרטנית ונכונה יותר של הטיפול התרופתי.ערובה לחיסיון


חברת AB-Biotics מתחייבת לחיסיון מוחלט. זיהוי דגימה יבוצע באמצעות קוד שיסופק על ידי הרופא. על כן, המעבדות לא תקבלנה שום מידע אודות פרטיו האישיים של המטופל מלבד קוד זה. הגישה לתוצאות האבחון הגנטי שלך שמורה לך ולרופא המטפל בך בלבד, ולא ימסרו או יחשפו לאף גורם אחר בישראל, ספרד או בכל מקום או מדינה אחרים.

 

 

 

שימוש בדגימה

הבדיקה משווקת ומתבצעת באמצעות שיתוף פעולה בין שלוש חברות:
כצט  
הינה המשווקת בישראל של הבדיקה.
פרונטו דיאגנוסטיקה
מפיקה מדגימת הרוק את החומר הגנטי הנדרש לביצוע הבדיקה, ושולחת אותו לספרד לחברת AB-Biotics.
חברת AB-Biotics
הספרדית שהינה מפתחת הבדיקה, מקבלת מפרונטו את החומר הגנטי הנדרש לביצוע הבדיקה , ומבצעת מספר בדיקות במעבדתה. גנטיקאי של חברת AB-Biotics יפיק דו"ח תוצאות של הבדיקה ויעביר אותו לידי הרופא המטפל.

 

 

תוצאות הבדיקה וההמלצות הינן כלי דיאגנוסטי בלבד, המיועד לסייע לרופא, ואינן מחליפות את דעתו המקצועית או החלטתו של הרופא המטפל.
כצט הינה המשווקת בלבד של השירות הדיאגנוסטי לבדיקה המבוצעת ע"י פרונטו ו/או ,AB-Biotics אשר תוצאותיה מיושמות בהתאם להמלצת הרופא המטפל. כצט לא תישא באחריות כלשהי בקשר לבדיקה, לתוצאותיה או לשימוש הנעשה בהם ע"י הרופא המטפל ופרונטו לא תישא באחריות כלשהי בקשר לפעולות המבוצעות על-ידי AB-Biotics.

 

 

הדפסשלח לחבר
אקילו ספורט
מוקוליט
גייסטליך
טפטפים
פמינה יאנג
פמינה