בדיקות גנטיות


 


העתיד כבר כאן - רפואה מותאמת אישית


 

חברת כצט, רואה ברפואה מותאמת אישית את רפואת העתיד ומציעה ללקוחותיה מספר בדיקות גנטיות חדשניות למגוון מחלות ומצבים.

 

למידע נוסף www.ctsgenetics.co.il

ולשירות לקוחות 1-700-500-220

 

 

קשריות בבלוטת התריס

Afirma היא בדיקה מולקולרית חדשנית לשיפור יכולת האבחנה במקרים שבהם תוצאות הבדיקה הציטולוגית של קשרית, שהתגלתה בבלוטת התריס, אינה חד-משמעית.

הריון

בדיקת דם לא פולשנית הראשונה והיחידה שמצליחה לנתח כל כרומוזום בגנום העובר ברמת קריוטיפ. את בדיקת GenomiT ניתן לבצע החל משבוע 10 להיריון, דרך בדיקת דם האם.

סרטן הערמונית

פרולריס הינה בדיקה המסייעת לחזות את אגרסיביות סרטן הערמונית. מספקת הערכת סיכון אישית ומורחבת הכוללת: הישנות המחלה, התפתחות גרורות וכן הסיכוי לתמותה מסרטן הערמונית.

סרטן השד

אנדופרדיקט היא בדיקה דיאגנוסטית שמטרתה לקבוע את רמת הסיכון להיווצרות גרורות מרוחקות במטופלות עם סרטן שד ראשוני, הנמצאות תחת טיפול אנדוקריני.

פסיכיאטריה

נוירופרמג'ן הינה בדיקה הגנטית מיועדת למטופלים הנוטלים תרופות נוירופסיכיאטריות, אשר ניסו שתי תרופות ומעלה ללא הצלחה טיפולית ו/או הסובלים מתופעות לוואי.

צליאק

צליאקס- בדיקת רוק שמטרתה לשלול את קיומה של מחלת הצליאק, באמצעות אבחון גנטי המתבצע על רצפי הדנ"א של הנבדק. הבדיקה יכולה לשלול את קיום המחלה ברמת וודאות של מעל ל-95%.

בדיקת נטייה מורשת לסרטן

פאנל גנים לבירור מקיף אם קיים רקע גנטי תורשתי למחלת הסרטן, כולל גנים גורמי מחלה שאינם חלק מבדיקות גנטיות שגרתיות. למידע נוסף על בדיקות GENWISE ו-myRisk
מוקוליט
טיפטיפות
טפטפים
נורלבו
פמינה
גייסטליך