בדיקות גנטיות


 


העתיד כבר כאן - רפואה מותאמת אישית


 

חברת כצט, רואה ברפואה מותאמת אישית את רפואת העתיד ומציעה ללקוחותיה מספר בדיקות גנטיות חדשניות למגוון מחלות ומצבים.

 

למידע נוסף www.ctsgenetics.co.il

ולשירות לקוחות 1-700-500-220

 

 

אפירמה

Afirma היא בדיקה מולקולרית חדשנית לשיפור יכולת האבחנה במקרים שבהם תוצאות הבדיקה הציטולוגית של קשרית, שהתגלתה בבלוטת התריס, אינה חד-משמעית.

הריון- בדיקת NIPT

בדיקת דם לא פולשנית NIPT הראשונה והיחידה שמצליחה לנתח כל כרומוזום בגנום העובר ברמת קריוטיפ. את בדיקת GenomiT ניתן לבצע החל משבוע 10 להיריון, דרך בדיקת דם האם.

פרולריס

פרולריס הינה בדיקה המסייעת לחזות את אגרסיביות הערמונית. מספקת הערכת סיכון אישית ומורחבת הכוללת: הישנות המחלה, התפתחות גרורות וכן הסיכוי לתמותה מסרטן הערמונית.

סרטן השד

אנדופרדיקט היא בדיקה דיאגנוסטית שמטרתה לקבוע את רמת הסיכון להיווצרות גרורות מרוחקות במטופלות עם סרטן שד ראשוני, הנמצאות תחת טיפול אנדוקריני.

נוירופרמג'ן

נוירופרמג'ן הינה בדיקה גנטית המיועדת למטופלים הנוטלים תרופות נוירופסיכיאטריות, אשר ניסו שתי תרופות ומעלה ללא הצלחה טיפולית ו/או הסובלים מתופעות לוואי.

צליאקס

צליאקס - בדיקת רוק שמטרתה לשלול את קיומה של מחלת הצליאק, באמצעות אבחון גנטי המתבצע על רצפי הדנ"א של הנבדק, הבדיקה יכולה לשלול את קיום המחלה ברמת וודאות של מעל ל-95%.

בדיקת נטייה מורשת לסרטן

פאנל גנים לבירור מקיף אם קיים רקע גנטי תורשתי למחלת הסרטן, כולל גנים גורמי מחלה שאינם חלק מבדיקות גנטיות שגרתיות. למידע נוסף על בדיקות GENWISE ו-myRisk
נורלבו
אקילו ספורט
טיפטיפות
טפטפים
פמינה
גייסטליך