אודות כצט

כצט היא מחברות התרופות ומוצרי הצריכה המובילות בישראל. החברה בבעלות פרטית ופועלת בשוק הישראלי מאז שנת 1921 ובשווקים הבינלאומיים החל משנות השמונים.

תחומי פעילות

בכצט מפתחים, מייצרים ומשווקים מוצרים בהקשר הרחב של בריאות, תזונה, טיפוח, התפתחות וצמיחה. החברה דוגלת בפיתוח מקומי ויבוא של מוצרים איכותיים בתחומי הבריאות והחקלאות, תוך שימת דגש על ביסוס מדעי ואמינות.

  • תחום הבריאות של כצט מתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והפצת תרופות, תוספי תזונה, ציוד רפואי, מוצרי צריכה פרא-רפואיים ובדיקות גנטיות.
  • תחום החקלאות מתמחה בייצור, שיווק ומתן פתרונות לחקלאים בתחום הגנת הצומח וזרעים.

 

תחום הבריאות

כצט מספקת למטופלים ולצוותים הרפואיים בישראל תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם ותכשירים רפואיים חדשניים ואיכותיים לשיפור איכות חיי המטופלים.

מערך התכשירים של כצט רחב והוא כולל תכשירים המיוצרים על ידי החברה, כמו גם פורטפוליו ענף של תכשירים ביבוא מחברות רב לאומיות המיוצגות על ידי כצט בישראל, ביניהן: HRA-PRIGGO, CSL-VIFOR, BESINS, CLINIGEN, GEISTLICH, IBSA, PARI, SERB  ועוד.  מקור התרופות המיוצרות בכצט הוא בפיתוח עצמי או על פי הסכמי ידע. בנוסף לתרופות משווקת כצט גם תוספי תזונה, ויטמינים, מינרלים ובדיקות גנטיות.

את מוצרי כצט ניתן למצוא בכל בתי המרקחת והמוסדות הרפואיים ברחבי הארץ והם עומדים באישורים ובתקנים המחמירים ביותר בישראל ובעולם.

טיפול בפעוטות

כחלק מפועלה, חרטה כצט על דגלה את נושא הטיפול בפעוטות. כצט פיתחה את סדרת המוצרים “טיפטיפות”, המומלצת על ידי רופאי הילדים והמובילה בארץ בתחום זה. מוצרי “טיפטיפות” מותאמים במיוחד לפעוטות בני 3-0 והם ניתנים בצורת טיפות לבליעה בטעמים שילדים אוהבים. המוצרים נועדו לסייע בפתרון בעיות שונות בקרב תינוקות ופעוטות כגון: הורדת חום ושיכוך כאבים, טיפול בשיעול המלווה בליחה, נזלת, גזים וכן מספקים ויטמינים החיוניים להתפתחות התינוק.

לסדרת טיפטיפות יש גם סדרה משלימה, סדרת “טפטפים” סדרת מוצרים יעודיים לקטנטנים מצוננים הסובלים מנזלת, גודש באף ומצוקה נשימתית.

 

תכשירי טיפוח והגיינה

כצט פיתחה מוצרים ייחודיים לנשים בשלבי החיים השונים. סדרת פמינה מציעה תחליבי סבון ומגבונים לשמירת ההיגיינה הנשית, והרגשת רעננות לאורך כל היום. בתחום הדרמוקוסמטיקה פיתחה כצט את סדרת לקטופיל לטיפול בעור יבש ומגורה, סדרת לקטופיל הינה סדרה טיפולית המאפשרת התחדשות, הזנה ושיפור יכולת ההגנה הטבעית של העור.

 

בדיקות גנטיות ומולקולריות חדשניות

חברת כצט, רואה ברפואה מותאמת אישית את רפואת העתיד ומציעה ללקוחותיה מספר בדיקות גנטיות וגנומיות חדשניות למגוון מחלות ומצבים.

 

בין הבדיקות שאנו משווקים:

  • בדיקת גנומיטי, בדיקת דם לא פולשנית (NIPT) הראשונה והיחידה שמצליחה לנתח כל כרומוזום בגנום העובר ברמת קריוטיפ
  • בדיקת Neuropharmagen בדיקה פרמקוגנטית להתאמת טיפול תרופתי בפיסכיאטריה
  • בדיקת Afirma לשלילת ממאירות בקשריות בלוטת התריס
  • בדיקת Prolaris להערכת מידת אגרסיביות של סרטן הערמונית
  • דיקת Endopredict לזיהוי הסיכון להישנות סרטן שד
  • בדיקת צליאקס Celiax לשלילת צליאק

 

תפריט נגישות

תפריט ניווטלדלג לתוכן הראשיחלק תחתוןיצירת קשרמפת אתרהצהרת נגישות