נוירופורמג'ן, neuropharmagen - בדיקה גנטית להתאמת תרופות פסיכיאטריות

 

נוירופארמאג'ן ערכת אבחון גנטי  

לפרטים נוספים על הבדיקה ניתן לפנות לשירות לקוחות   1-700-500-220

http://neuropharmagen.ctsgenetics.co.il/
 

 

 

מהי בדיקת Neuropharmagen?

 

 

נוירופרמג’ן (NEUROPHARMAGEN) היא בדיקה גנטית שפותחה על ידי חברת AB-Biotics, ומספקת מידע פרמקוגנטי עבור 52 תרופות הנמצאות בשימוש שגרתי בטיפול בהפרעות נוירופסיכיאטריות . המידע המתקבל מאבחון זה יכול לסייע לרופא המטפל בך בהתאמת טיפול תרופתי בטוח ויעיל יותר עבורך.

בדיקת נוירופרמג’ן (NEUROPHARMAGEN) מזהה מספר שונויות גנטיות בדנ"א, במטרה לסייע לרופא המטפל להתאים את הטיפול היעיל והמדוייק ביותר עבורך, כמו כן יאפשרו לרופא לקבוע האם אתה נמצא בסיכון מוגבר מהממוצע לסבול מתופעות לוואי לטיפולים התרופתיים הקיימים.

 

למי מתאימה בדיקת נוירופרמג'ן?

  • לסובלים מדכאון וחרדה
  • לסובלים ממחלה בי-פולארית (מאניה דפרסיה)
  • לסובלים ממחלת הסכיזופרניה
  • לאנשים אשר נוטלים תרופות נוירופסיכיאטריות, אשר ניסו שתי תרופות ומעלה ללא הצלחה טיפולית ו/או הסובלים מתופעות לוואי.

 

 

 

איך מבצעים את הבדיקה?הרופ א יבקש ממך דגימה של כ-1 מ"ל רוק. הדגימה תישלח ישירות למעבדה , שם יבודד הדנ"א שיופק מהרוק. דנ"א זה יהיה החומר שעליו יבוצע האבחון הפרמקוגנטי.   
בהתבסס על המידע שיתקבל, יופק דו"ח ע"י גנטיקאי שישלח לרופא שלך, על מנת לסייע לו לבצע עבורך התאמה פרטנית ונכונה יותר של הטיפול התרופתי.

 

שימוש בדגימת בדיקת נוירופרמג'ן


הבדיקה משווקת ומתבצעת באמצעות שיתוף פעולה בין שלוש חברות:

כצט  
הינה המשווקת בישראל של הבדיקה .  


הבדיקה משווקת ומתבצעת באמצעות שיתוף פעולה בין שלוש חברות:

כצט  
הינה המשווקת בישראל של הבדיקה .  


פרונטו דיאגנוסטיקה
מפיקה מדגימת הרוק את החומר הגנטי הנדרש לביצוע הבדיקה, ושולחת אותו לספרד לחברת AB-Biotics.  


חברת AB-Biotics
הספרדית שהינה מפתחת הבדיקה, מקבלת מפרונטו את החומר הגנטי הנדרש לביצוע הבדיקה , ומבצעת מספר בדיקות במעבדתה. גנטיקאי של חברת AB-Biotics יפיק דו"ח תוצאות של הבדיקה ויעביר אותו לידי הרופא המטפל.    

 

 

 

 

 

 

ערובה לחיסיון הבדיקה

 

 

חברת AB-Biotics מתחייבת לחיסיון מוחלט. זיהוי דגימה יבוצע באמצעות קוד שיסופק על ידי הרופא. על כן, המעבדות לא תקבלנה שום מידע אודות פרטיו האישיים של המטופל מלבד קוד זה. הגישה לתוצאות האבחון הגנטי שלך שמורה לך ולרופא המטפל בך בלבד, ולא ימסרו או יחשפו לאף גורם אחר בישראל, ספרד או בכל מקום או מדינה אחרים.

 

 

 

תוצאות הבדיקה וההמלצות הינן כלי דיאגנוסטי בלבד, המיועד לסייע לרופא, ואינן מחליפות את דעתו המקצועית או החלטתו של הרופא המטפל.
כצט הינה המשווקת בלבד של השירות הדיאגנוסטי לבדיקה המבוצעת ע"י פרונטו ו/או ,AB-Biotics אשר תוצאותיה מיושמות בהתאם להמלצת הרופא המטפל. כצט לא תישא באחריות כלשהי בקשר לבדיקה, לתוצאותיה או לשימוש הנעשה בהם ע"י הרופא המטפל ופרונטו לא תישא באחריות כלשהי בקשר לפעולות המבוצעות על-ידי AB-Biotics.  

 

למידע נוסף על הבדיקה פנו עכשיו לפנות לשירות הלקוחות ב- 1-700-500-220

 

 

 

למאמרים  נוספים :

 

דיכאון, דיכאון וחרדה? יש דרך לצאת מזה  

רבים מרגישים לפעמים ש"יום ראשון דיכאון", אך מה ניתן לעשות אם במהלך כל השבוע אתם מרגישים מדוכדכים ועצבניים? כך תדעו אם אתם סובלים מדיכאון ותלמדו כיצד ניתן להתגבר עליו בצורה יעילה 

 

מאני דפרסיה

 מאניה דפרסיה היא הפרעה נפשית שהביטוי העיקרי שלה הוא שינוי קיצוני במצבי הרוח: מאושר ואופוריה עילאיים לדיכאון חמור וחריף. המחלה נקראת גם הפרעה דו-קוטבית או הפרעה בי-פולארית, ובאנגלית  Bipolar Disorder.

 

הדפסשלח לחבר
נורלבו
אקילו ספורט
פמינה
מוקוליט
טפטפים
גייסטליך