פסיכיאטריה עם נוירופרמג'ן

 

נוירופארמאג'ן ערכת אבחון גנטי  

לפרטים נוספים על הבדיקה ניתן לפנות לשירות לקוחות   1-700-500-220

http://neuropharmagen.ctsgenetics.co.il/
 

 

 

מהי בדיקת Neuropharmagen?

 

 

נוירופרמג’ן (NEUROPHARMAGEN) היא בדיקה גנטית שפותחה על ידי חברת AB-Biotics, ומספקת מידע פרמקוגנטי עבור 52 תרופות הנמצאות בשימוש שגרתי בטיפול בהפרעות נוירופסיכיאטריות . המידע המתקבל מאבחון זה יכול לסייע לרופא המטפל בך בהתאמת טיפול תרופתי בטוח ויעיל יותר עבורך.

בדיקת נוירופרמג’ן (NEUROPHARMAGEN) מזהה מספר שונויות גנטיות בדנ"א, במטרה לסייע לרופא המטפל להתאים את הטיפול היעיל והמדוייק ביותר עבורך, כמו כן יאפשרו לרופא לקבוע האם אתה נמצא בסיכון מוגבר מהממוצע לסבול מתופעות לוואי לטיפולים התרופתיים הקיימים.

 

למי מתאימה בדיקת נוירופרמג'ן?

  • לסובלים מדכאון וחרדה
  • לסובלים ממחלה בי-פולארית (מאניה דפרסיה)
  • לסובלים ממחלת הסכיזופרניה
  • לאנשים אשר נוטלים תרופות נוירופסיכיאטריות, אשר ניסו שתי תרופות ומעלה ללא הצלחה טיפולית ו/או הסובלים מתופעות לוואי.

 

 

איך מבצעים את הבדיקה?הרופ א יבקש ממך דגימה של כ-1 מ"ל רוק. הדגימה תישלח ישירות למעבדה , שם יבודד הדנ"א שיופק מהרוק. דנ"א זה יהיה החומר שעליו יבוצע האבחון הפרמקוגנטי.   
בהתבסס על המידע שיתקבל, יופק דו"ח ע"י גנטיקאי שישלח לרופא שלך, על מנת לסייע לו לבצע עבורך התאמה פרטנית ונכונה יותר של הטיפול התרופתי.

 

שימוש בדגימת בדיקת נוירופרמג'ן


הבדיקה משווקת ומתבצעת באמצעות שיתוף פעולה בין שתי חברות:


כצט  
הינה המשווקת בישראל של הבדיקה .  חברת AB-Biotics
הספרדית שהינה מפתחת הבדיקה, מקבלת את החומר הגנטי הנדרש לביצוע הבדיקה , ומבצעת מספר בדיקות במעבדתה. גנטיקאי של חברת AB-Biotics יפיק דו"ח תוצאות של הבדיקה ויעביר אותו לידי הרופא המטפל.    

 

 

ערובה לחיסיון הבדיקה

חברת AB-Biotics מתחייבת לחיסיון מוחלט. זיהוי דגימה יבוצע באמצעות קוד שיסופק על ידי הרופא. על כן, המעבדות לא תקבלנה שום מידע אודות פרטיו האישיים של המטופל מלבד קוד זה. הגישה לתוצאות האבחון הגנטי שלך שמורה לך ולרופא המטפל בך בלבד, ולא ימסרו או יחשפו לאף גורם אחר בישראל, ספרד או בכל מקום או מדינה אחרים. 

 

תוצאות הבדיקה וההמלצות הינן כלי דיאגנוסטי בלבד, המיועד לסייע לרופא, ואינן מחליפות את דעתו המקצועית או החלטתו של הרופא המטפל.
כצט הינה המשווקת בלבד של השירות הדיאגנוסטי לבדיקה  של AB-Biotics אשר תוצאותיה מיושמות בהתאם להמלצת הרופא המטפל. כצט לא תישא באחריות כלשהי בקשר לבדיקה, לתוצאותיה או לשימוש הנעשה בהם ע"י הרופא המטפל וכצט לא תישא באחריות כלשהי בקשר לפעולות המבוצעות על-ידי AB-Biotics.  

 

למידע נוסף על הבדיקה פנו עכשיו לפנות לשירות הלקוחות ב- 1-700-500-220

 

לנושאים נוספים בתחום פסיכיאטריה: 

 

דיכאון קליני - אבחון וטיפול 

 

רבים מרגישים לפעמים ש"יום ראשון דיכאון", אך מה ניתן לעשות אם במהלך כל השבוע אתם מרגישים מדוכדכים ועצבניים? כך תדעו אם אתם סובלים מדיכאון ותלמדו כיצד ניתן להתגבר עליו בצורה יעילה.

 

סכיזופרניה

 

סכיזופרניה היא הפרעה נפשית אשר פוקדת כאחוז אחד מהאוכלוסייה העולמית. בישראל היא 'אחראית' על כ-50% ממקרי האשפוז בבתי חולים לבריאות הנפש. זוהי מחלה כרונית, שהלוקה בה יצטרך להתמודד אתה לאורך כל חייו, אך בניגוד לדעה הרווחת – לא מדובר בפיצול אישיות. זוהי מחלה שמכניסה את החולה למצב תודעתי משלו, בעקבות הופעת מחשבות שווא, הלוצינציות, פראנויות ועוד, ועשויה להוביל לדיבור ולהתנהגות לא מאורגנים ועוד. 

 

מאניה דפרסיה

 

מאניה דפרסיה היא הפרעה נפשית שהביטוי העיקרי שלה הוא שינוי קיצוני במצבי הרוח: מאושר ואופוריה עילאיים לדיכאון חמור וחריף. המחלה נקראת גם הפרעה דו-קוטבית או הפרעה בי-פולארית, ובאנגלית Bipolar Disorder.

דיכאון וחרדה

דיכאון וחרדה הם שתי הפרעות נפשיות אשר לכאורה אינן קשורות האחת בשנייה: הראשונה גורמת להסתגרות, לאפאתיות ולעצבות כללית, ואילו השנייה גורמת למתח, לעצבנות ולתחושה שהנה, הרע מכול מתרחש. ובכל זאת, ככל שמתקדם המחקר בתחום מתברר שרבים מהאנשים שסובלים מאחת – יסבלו גם מהשנייה.

 

 

למאמרים  נוספים :

 

 

חרדות, טיפול בחרדות, והכל על התקף חרדה

חרדות והתקפי חרדה - כל מה שחשוב לדעת

התקף חרדה הוא מקרה שבו אנחנו חווים את אותם תסמינים של חרדה, אפילו חרדה קשה, אך ללא שיש לכך סיבה אמיתית. כלומר 'הכול בראש שלנו', בשפת העם. כחמישה אחוזים מהאוכלוסייה חווים התקף חרדה לפחות פעם אחת בחייהם.
גייסטליך
טפטפים
פמינה יאנג
טיפטיפות
נורלבו
אקילו ספורט