אחריות תאגידית

עובדי כצט בפעילות נקיון יער בן שמן.  עובדי כצט ומשפחותיהם הגיעו בבוקר יום שישי ליער בן שמן ובמשך מספר שעות אספו לכלוך מהיער והסביבה.

 

 

 

 

 

קבוצת כצט בהנהלתה של סיגל פירסט זכתה בפלטינה
קבוצת כצט זכתה גם השנה, שנה שביעית ברציפות בפלטינה שהינו הדירוג הגבוה ביותר בדירוג מעלה בזכות הפעילות של החברה ועובדיה לקידום אחריות תאגידית
כמדי שנה, כצט תורמת לקהילה בקרית מלאכי, כחלק מתפיסת עולם ותרבות ארגונית של תרומה לקהילה. גם השנה כצט ממשיכה לממן חוגי העשרה לילדי קרית מלאכי במתנ"ס המקומי – 8 חוגי מדע, אומנות וכו'.
אנו בכצט מאמינים כי לכל ילדי ישראל מגיע חג חנוכה שמח ומואר. לכן, בשנים האחרונות מתנדבים עובדי כצט עם ילדים בסיכון ממועדונית גיורא בהוד השרון. השנה אירחנו את הילדים במשרדינו.
הרצאה לעובדי כצט בנושא המשבר הסביבתי
במסגרת ההדרכות שמקיים הפורום הירוק בכצט, התקיימה החודש הדרכה של המשרד להגנת הסביבה להסמכת לנאמני ניקיון.
ירקות חתוכים במקום עוגיות
עובדי מטה קבוצת הפארמה ומוצרי הצריכה כצט בהוד השרון נתקלים בכל בוקר בארגזי הירקות שנפרקים במטבחונים שבמשרדים.
פורטל עובדים
בעידן טכנולוגי שבו המידע זמין ונגיש לכולם, חשוב לשדרג גם את המערכות המספקות מידע לעובד בארגון. לא עוד פרסום הודעות בלוחות המודעות ואפילו לא מיילים שמפוצצים את תיבת הדואר. העובד רוצה להיות מעודכן בזמן אמת במתרחש בחברה.
כחברה המתחייבת להעלות לסדר היום את הנושא הירוק, כצט רואה חשיבות עליונה בחינוך הדור הצעיר לשמירה על הסביבה. במהלך הקיץ ערכנו לילדי העובדים תחרות פיסול בחומרים ממוחזרים

Next Page 

מוקוליט
פמינה יאנג
גייסטליך
אקילו ספורט
טפטפים
פמינה