עור בריא בחולי סוכרת לקטופיל

6 בינואר 2019

למחלת הסוכרת השפעה רבה על מצב העור, רבים מחולי הסוכרת סובלים מבעיות עור וזיהומים הקשורות למחלה. חומציות העור שונה אצל אנשים ובאזורים שונים של הגוף. באזורים הרגישים במיוחד של הגוף כגון: קפלי עור, בית שחי, מפשעה ובין אצבעות הרגלים החומציות נמוכה, והעור באזורים אלו הופך לפגיע, פגום ויבש יותר

עור יבש, סדוק ומגורה הוא בעיה נפוצה בקרב חלק ניכר מהאוכלוסייה. העור חשוף יום יום לתנאים קשים, מים, חומרי ניקוי, חתכים ופציעות, והוא נוטה לאבד לחות ולהתייבש בעיקר בעונת החורף. מוצרים רבים מבטיחים לטפל בבעיות אלו אולם בכדי לשקם את העור, לשמור עליו לאורך זמן ולמנוע בעיות בעתיד יש לטפל במכלול רחב יותר של גורמים המשפיעים עליו.

למחלת הסוכרת השפעה רבה על מצב העור, רבים מחולי הסוכרת סובלים מבעיות עור וזיהומים הקשורות למחלה.
חומציות העור שונה אצל אנשים ובאזורים שונים של הגוף. באזורים הרגישים במיוחד של הגוף כגון: קפלי עור, בית שחי, מפשעה ובין אצבעות הרגלים החומציות נמוכה, והעור באזורים אלו הופך לפגיע, פגום ויבש יותר. אזורים אלו נפגעים לעיתים ע”י אקזמות, זיהום פטרייתי ונטייה לזיהום חיידקי. לחולי סוכרת יש נטייה גבוהה לזיהום פטרייתי בעור, ולכן מומלץ להשתמש בתחליב סבון לקטופיל כטיפול משלים לטיפול התרופתי. מוצרי הסדרה מכילים חומצה לקטית המסייעת בתהליך התחדשות העור, היא היחידה בעלת pH 3.5 לשמירת הלחות הטבעית ולהגנה מפני זיהומים. במוצרי לקטופיל יש כל מה שצריך כדי לשמור על העור: חומציות, לחות והזנה.

שימוש יומיומי בלקטופיל מהווה טיפול מונע יעיל המקטין את הסיכוי למחלות עור שמקורן בזיהומים.
סדרת לקטופיל כוללת קרם ידיים טיפולי, תחליב גוף טיפולי ותחליב סבון טיפולי מומלצים לשימוש כטיפול משלים לטיפול התרופתי. מוצרי הסדרה מכילים חומצה לקטית המסייעת בתהליך התחדשות העור, היא היחידה בעלת pH 3.5 לשמירת הלחות הטבעית ולהגנה מפני זיהומים. במוצרי לקטופיל יש כל מה שצריך כדי לשמור על העור: חומציות, לחות והזנה.

pH 3.5 להגנה על איזורים רגישים
ישנם בגופנו אזורים רגישים הסובלים מרמת חומצות נמוכה במיוחד: קפלי עור, בית שחי, מפשעה, בין אצבעות הרגליים וכו’. באזורים אלו ה-pH גבוה ויכול להגיע לרמה של 6-7 המחלישה את ההגנה הטבעית של העור ומובילה להתפתחות ]טריות וחיידקים שחיים בסביבה בסיסית. על מנת להגן על אזורים רגישים אלו פתחה חב’ התרופות כצט את סדרת לקטופיל, היחידה בעלת ph 3.5, המסוגלת להגן על האזורים בהם ה- pH בסיסי וגבוה. לקטופיל בונה ומשקם את שכבת ההגנה החומצית של העור תוך זמן קצר ומספק לעור הגנה, הזנה ונקיון הודות להרכבו המיוחד המכיל חומרים המופקים רובם מחלב.

 

מהי חומצה לקטית?

חומצה לקטית היא חומצה טבעית חלשה של חלב ומלח המהווה מנגנון הגנה טבעי (BUFFER) של הגוף לשמירה על רמת החומציות והלחות הטבעית של העור. חומצה לקטית הידועה גם בשם חומצה אלפא-הידרוקסית היא תוצר של פירוק חיידקים בריאים החיים על העור שלנו. החומצה הלקטית שומרת על רמת ה- pH מונעת את התייבשות העור ומאפשרת התחדשות תאים. המוצרים בסדרת לקטופיל מכילים חומצה לקטית ומועשרים מרכיבי לחות ייחודיים.

 • לקטופיל תחליב סבון טיפולי לעור הגוף בהשוואה לסבון רגיל
  הסבון הרגיל הוא בעל pH בסיסי היות והוא נוצר משילוב של חומצה שומנית עם בסיס כימי חזק המזיק לעור. סבון זה מסיק את השכבה המגנה על העור, מייבש אותו והופך אותו רגיש לזיהומים. גם סבון נוזלי המכיל קרם לחות מזיק לעור מכיוון שהוא סותם את הנקבוביות, הקרם הלחות לא חודר לשכבה הפנימית של העור והלחות נשארת רק על פני השכבה החיצונית.
  על מנת לשמור על העור ולא לפגוע בחומציותו חשוב להשתמש בחומרים בעלי pH נמוך. תחליב סבון לקטופיל הוא היחיד המכיל pH 3.5 אשר אינו פוגע בשכבה שומנית של העור ואינו מייבש אותו, אינו מכיל בשמים העלולים לגרום לגירויים בעור, אינו מכיל דטרגנטים מזיקים שנועדו להקצפה בלבד הוא היחיד שנבדק קלינית והוכח כיעיל לטיפול בעור יבש, סדוק ומגורה!!!
  תחליב סבון לקטופיל מתאים לרחיצת הגוף ולהיגיינת כל המשפחה, במיוחד לעור מגורה.
  כמו כן, מתאים לתינוקות במיוחד באזור החיתול לנטרול החומרים המופרשים בשתן ומגרים את העור; לאנשים הסובלים מעור מגורה ופגום הזקוקים לסבון המונע זיהום; ולכל אחד הסובל מעור יבש, סדוק ומגורה.
 • לקטופיל קרם טיפולי לעור הידיים
  עור ידינו חשוף יום יום לתנאים קשים, מים חומרי ניקוי ופגעי טבע, ולכן הוא זקוק לטיפוח והגנה. קרם ידיים לקטופיל פותח במיוחד לגברים ולנשים בעלי עור ידיים יבש, סדוק ומגורה. קרם ידיים המכיל מרכיבים המסייעים ליכולת ההגנה הטבעית של העור.
 • לקטווקס יוצר שכבת מגן על העור ומשפר את מרקם העור לרך וקטיפתי.
 • לקטוסרום תערובת חומרים הקיימים בטבע להזנת העור:
 • לקטוז-מספק אנרגיה לתאי עור ויוצר את חומצת החלב;
 • לקטאלבומין – חלבון המספק חומצות אמינו הדרושות לעור;
 • ויטמינים – החיוניים להזנת העור;
 • יסודות קורט – השומרים על העור.

בנוסף לחומצה הלקטית, ללקטווקס וללקטוסרום מכיל הקרם:

 • ליפוזומים המבטיחים איזון טוב יותר של השכבות השומניות בעור וע”י כך נמנע איבוד נוזלים וגמישות העור עולה.
 • תמצית צנטלה העוזרת בסגירת סדקים ופצעים בעור שנגרמו עקב יובש העור.
 • אלנטוין חומר המרגיע את העור.

תפריט נגישות

תפריט ניווטלדלג לתוכן הראשיחלק תחתוןיצירת קשרמפת אתרהצהרת נגישות