העור שלך יבש, סדוק או מגורה? סדרת לקטופיל לטיפול בעור יבש

כסדרה טיפולית להקלה בעור יבש, סדוק ומגורה. מאפשרת התחדשות, הזנה ושיפור יכולת ההגנה הטבעית של העור. סדרת לקטופיל, הכוללת תחליב סבון טיפולי, תחליב גוף טיפולי וקרם ידיים טיפולי לידיים עובדות , מכילה נוסחה מיוחדת של חומצה לקטית ומרכיבי לחות המופקים מחלב. מרכיבים אלה מסייעים בתהליך ההתחדשות העור ומזינים אותו. סדרת לקטופיל היא היחידה בעלת pH 3.5 לשמירה על המעטפת החומצית של העור ולהגנה מפני זיהומים. הסדרה מיועדת לשימוש כללי בקרב מבוגרים, קשישים, נוער, ילדים, לבעלי עור רגיש ולסובלים ממחלות עור ופטרת (תחליב הסבון מתאים גם לתינוקות הסובלים מתפרחת חיתולים).

 

מוצרי סדרת לקטופיל מאושרים לשימוש ע"י האגודה הישראלית לסוכרת

 

היתרונות של סדרת לקטופיל לטיפול בעור יבש

  • מוצרי הסדרה בעלי רמת חומציות pH 3.5, ששומרת על הלחות הטבעית בעור ומגינה עליו מפני זיהומים. ככל שרמת החומציות נמוכה יותר, כך היא מסייעת במניעת יובש בעור
  • כל מוצרי הסדרה מאושרים דרמטולוגית
  • מוצרי סדרת לקטופיל מאושרים לשימוש על ידי האגודה הישראלית לסוכרת.

 

טיפול ביובש בעור

  • עור פנים יבש: כדי לשמור על עור הפנים, השתמשי בתחליב רחצה לקטופיל , היפואלרגני והמנקה את העור ביסודיות ומשפר את מאזן הלחות בעור הפנים.
  • עור יבש בידיים: לעור הידיים פיתחה כצט את קרם הידיים לקטופיל, המשקם את שכבת ההגנה החומצית של העור במהירות ומספק לעור הגנה והזנה.
  • עור גוף יבש: בסדרת לקטופיל שני מוצרים שמסייעים במניעת יובש בעור ורגישות יתר.
    1. תחליב גוף הטיפולי היפואלרגני לקטופיל מתאים לעור יבש ופגוע, משקם סדקים בעור, משפר את הלחות והגמישות שלו ומונע גירויים עתידיים.
    2. לקטופיל תחליב סבון טיפולי שמתאים לרחיצת הגוף ולהיגיינת כל המשפחה, גם לתינוקות (במיוחד באזור החיתול). שימוש בתחליב לקטופיל מתאימה במיוחד לעור מגורה.

לכתבות בנושא עור יבש:

סובלים מעור יבש? כדאי לכם להכיר את החומצה הלקטית
עור יבש, אדמומיות, גירויים וסדקים הן בעיות נפוצות שעורנו סובל מהן. כדי להקל את מצב העור, חשוב להבין את ההבדלים בין הסבונים השונים ולמצוא את הסבון המתאים ביותר לעור שלך. זה הזמן להבין לעומק את רשימת המרכיבים ואת רמת החומציות של כל סבון

מה פוגע בעור שלך ואיך תגני עליו?
העור מכסה כמעט את כל שטחו של הגוף ותופס 15% ממשקלו, עובדות אלה הופכות אותו לאיבר הגדול ביותר בגוף. העור מגן עלינו מפגעי היומיום כמו השמש, איפור, עישון, פיח ופגעים נוספים, אז למה שלא נגן עליו בחזרה?

עור של תינוק: לא מה שחשבתם
אנשים רבים משתמשים בביטוי "עור של תינוק" כדי לתאר עור חלק כמו משי ונעים למגע. אבל במקרים רבים התיאור הזה רחוק מהאמת. אחוז גבוה מהתינוקות סובלים מתופעות שונות של העור. כדי לא להילחץ מהופעת הסימנים על גוף התינוק, חשוב שתכירו את התופעות הקיימות ואת הטיפול בהן

עור ענוג בכפות הידיים
עור הידיים הוא הראשון להיפגע מפני מזג אוויר וגם הראשון שמראה את הגיל האמיתי. הידיים הן למעשה כלי עבודה של גוף האדם, לכן העומס שמוטל עליהן מידי יום הוא עצום. הסימנים הראשונים מתחילים להראות כבר בתחילת העשור השני. הבעיה המרכזית המשפיעה על הידיים

 

 

המוצרים שלנו לטיפול בעור יבש:

לקטופיל קרם גוף טיפולי לעור עדין, יבש ומגורה

לקטופיל קרם גוף טיפולי

קרם גוף טיפולי לעור עדין, יבש ומגורה
לקטופיל תחליב סבון טיפולי לעור עדין, יבש ומגורה

לקטופיל - תחליב סבון טיפולי

תחליב סבון טיפולי לעור עדין, יבש ומגורה
לקטופיל קרם ידיים טיפולי

לקטופיל קרם ידיים

קרם ידיים טיפולי לידיים עובדות
לקטופיל שמפו טיפולי נגד קשקשים

לקטופיל שמפו נגד קשקשים

לטיפול בשיער ובעור קרקפת עדין, יבש ומגורה
לקטופיל מסיכה טיפולית נגד קשקשים

לקטופיל מסיכה טיפולית נגד קשקשים

לטיפול בעור קרקפת עדין, יבש ומגורה ולמראה זוהר ורך
מוקוליט
טיפטיפות
טפטפים
פמינה
נורלבו
גייסטליך