פורבס ממליצים על מוצרי כצט בחמישייה הפותחת – סדרת לקטופיל!

28 בפברואר 2021

אמנם תקופת הקורונה הכניסה אותנו לריחוק חברתי, בידוד וסגרים, אבל זה לא מונע מאתנו להמשיך לטפל בעצמנו, ובוודאי שלא כשמדובר בטיפול נכון בעור מגורה או בקשקשים.
בדיוק בשביל זה – לקטופיל. פשוט מציל!

בכתבה שעלתה באתר פורבס ישראל ממליצים על סדרת לקטופיל, הכוללת חמישה מוצרים:
תחליב סבון טיפולי, תחליב גוף טיפולי, קרם ידיים טיפולי, שמפו ומסכה לטיפול נגד קשקשים.

 

השמפו והמסכה של סדרת לקטופיל מכילים שני מרכיבים פעילים שיעילותם הוכחה מחקרית לטיפול ולמניעת קשקשים: קלימבזול וזינק פירטיון (climbazole ו-Zinc pyrition). בנוסף, הם מכילים קומפלקס רכיבים המופקים מחלב ומגנים על עור הקרקפת מפני יובש, גירויים ואדמומיות ומזינים אותו בלחות.

במיוחד בעונת החורף ,כאשר הטמפרטורה יורדת, גם כמות הלחות באוויר פוחתת וגורמת ליובש של העור וגם של עור הקרקפת שבהרבה מקרים הופך לאדמומי, מגורה ומגרד – לקטופיל הוא פתרון מושלם.

השימוש בשמפו לקטופיל מזין את שורשי השיער ומסייע להגנה ולשיקום עור הקרקפת, הוא בעל ניחוח עדין ונעים הנשאר לאורך זמן ומותיר את השיער רך, מלא ברק ונעים למגע.
המסכה של לקטופיל מכילה קומפלקס מרכיבים מרככים וויטמינים B3 ו-B5 החודרים לתוך השערה, מזינים אותה מהשורש, ומחזירים לשיער את הלחות והברק. השימוש במסכה מותיר את השיער קל יותר לסידור, ללא קשרים ובעל מראה זוהר.

סדרת המוצרים של לקטופיל מבית כצט מבוססת על קומפלקס ייחודי של חומצה לקטית ומרכיבי לחות המופקים מחלב ובעלי רמת חומציות של 3.5 pH, הבונה ומשקמת את העור ומחזירה אותו לרמת החומציות הטבעית שלו אשר מונעת יובש בעור.
מוצרי העור של הסדרה הוכחו מחקרית לעור רגיש, נושאים תו איל (האגודה הישראלית לסוכרת) ואינם מכילים SLS ופרבנים.

 

סדרת לקטופיל

תפריט נגישות

תפריט ניווטלדלג לתוכן הראשיחלק תחתוןיצירת קשרמפת אתרהצהרת נגישות