קשקשים - טיפול ומניעה

  • קשקשים (או קשקשת) הם בבחינת מטרד אסטטי. כיוון שהסיבות לה אינן ידועות עד תומן, מרבית דרכי הטיפול מניחות כי היא נגרמת מפטרייה הנמצאת על גופינו דרך קבע .

 

בעוד מרבית התכשירים נגד קשקשים הקיימים בשוק מכילים חומר פעיל אחד, שנקרא Zinc Pyrithion, שמפו נגד קשקשים של לקטופיל מכיל חומר פעיל נוסף שנקרא קלימבזול שהוא רכיב אנטי פטרייתי, הידוע בסגולותיו הטיפוליות.

 

  • טיפול המשלב את שני החומרים, מסייע בטיפול בשני הגורמים הפיזיולוגיים העיקריים לתופעה, שהינם יובש בקרקפת ופטריות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות בנושא קשקשים בשיער:

כל מה שצריך לדעת על קשקשים

כל מה שצריך לדעת על קשקשים

כשליש עד מחצית מהאוכלוסייה מתמודדים עם קשקשים - תופעה אסתטית במהותה, אך כזו שיכולה לגרום טרדה רבה לאדם הסובל ממנה. נכון להיום לא ברור הגורם הספציפי להיווצרות קשקשים, אך גם כך ישנן כיום כמה דרכים להיפתר מהם ביעילות.
22/12/2016
שמפו נגד קשקשים ומרכך לקטופיל הוכחו כיעילים

קשקשים - איך לטפל בקשקשים בשיער ביעילות?

כל אדם שני, כך לפי מחקרים שונים, סובל מהתופעה המרגיזה הזו: הקשקשת. היא מופיעה בדרך כלל בשיא עוצמתה בעונות המעבר, אך בכל פעם בה תופיע מחדש היא תיחשב כמטרידה וכמעצבנת במיוחד. האם יש פיתרון מוחלט לפתיתים הלבנים הללו? לצערנו לא. האם אפשר לטפל בהם בצורה יעילה ולהפחית משמעותית את תדירות הופעתם? בהחלט כן.
12/07/2015
טיפול בקשקשים

קשקשים - כמה עובדות שכדאי להכיר

50% מבני האדם כיום סובלים ממנה, ולא ניתן להעלימה לחלוטין. עם זאת, אפשר בהחלט לטפל בתופעה ולצמצם משמעותית את היקפה ומידת הופעתה בעזרת טיפול מתאים.
25/06/2015
קשקשים בשיער

על הקשר בין בריאות עור הקרקפת, קשקשים ופטריית המלסזיה

גם אתם סובלים מקשקשים? אתם בהחלט לא לבד. כמחצית מהאוכלוסייה סובלת כיום מתופעה זו, ולמרבה הצער עדיין לא נמצאה הסיבה לכך. אך אין זה אומר שלא חלה התקדמות בנושא: מסתבר כי ישנו קשר ישיר בין הופעת הקשקשים, מצב עור הקרקפת ופטרייה בשם מלסזיה. הקשר הזה אמנם לא הביא עד היום למציאת הסיבה לקשקשת, אך בהחלט מסייע לטיפול היעיל בה.
17/06/2015
טיפול בקשקשים

טיפול בקשקשים מתחיל בטיפול בקרקפת

אנשים רבים שסובלים מקשקשים לומדים לחיות איתם. הם נמנעים מבגדים שחורים, מרבים לחבוש כובעים ומאמינים שאם הם משתמשים בשמפו נגד קשקשים הם כבר עושים במיטב יכולתם כדי להילחם בתופעה. כדאי לדעת, שלא כל התכשירים מכילים את אותם חומרים ולפעמים החלפה של התכשיר יכולה לסייע לכם
5/06/2012
לקטופיל מסיכה טיפולית נגד קשקשים

לקטופיל מסיכה טיפולית נגד קשקשים

לטיפול בעור קרקפת עדין, יבש ומגורה ולמראה זוהר ורך
לקטופיל שמפו טיפולי נגד קשקשים

לקטופיל שמפו נגד קשקשים

לטיפול בשיער ובעור קרקפת עדין, יבש ומגורה
טיפטיפות
נורלבו
מוקוליט
פמינה יאנג
אקילו ספורט
פמינה