סדרת לקטופיל שאלות ותשובות

1 בינואר 2013

סדרת לקטופיל מבוססת על רכיבים טבעיים המופקים מחלב ובהם: חומצה לקטית, לקטוסרום ולקטווקס. לשימוש ברכיבים אלה יתרונות רבים בטיפול בעור יבש

מהם הגורמים להיווצרות עור יבש וכיצד ניתן לטפל בתופעה?

ישנן סיבות רבות היכולות לגרום להתייבשות העור: גיל, מיקום גיאוגרפי, יובש הנגרם בשל מזג האוויר, בעיקר עונת החורף, תזונה לקויה, שימוש בתרופות וכן מחלות שונות כגון סוכרת. המפתח לטיפול בעור יבש הוא שמירה מתמדת על לחותו. סדרת מוצרי לקטופיל מבית כצט מכילה מוצרים טיפוליים לעור סדוק יבש ומגורה.

המוצרים מבוססים על רכיבים טבעיים המופקים מחלב וכן בעלי רמת pH 3.5 לשמירה על הלחות הטבעית של העור ולהגנה מפני זיהומים. בין מוצרי הסדרה תוכלו למצוא תחליב גוף טיפולי , קרם ידיים טיפולי, תחליב סבון טיפולי שמפו ומסיכה נגד קשקשים. שימוש קבוע במוצרים ישמור על עורך רך ונעים לאורך זמן.

 

כיצד משפיעה רמת החומציות של הסבון על בריאות העור שלנו? ד”ר רון יניב מומחה לרפואת עור מסביר על חשיבות מדד ה-PH

 

 

אני סובלת מידיים סדוקות ויבשות. איך אוכל להגן על עור הידיים?

אחת הסיבות השכיחות להיווצרות סדקים ורגישות בעור הידיים היא גירוי או אלרגיה לחומרים שאיתם באות הידיים במגע, כמו חומרי ניקוי, שמנים וחומצות. קרם ידיים טיפולי מסדרת לקטופיל יסייע לך לשמור על עור ידיים רך ונעים למגע. הקרם מכיל חומרים טבעיים, מסייע בסגירת סדקים ופצעים שנגרמו עקב יובש, מעניק תחושת הקלה מיידית ומספק לחות לעור לאורך זמן.

 

מה ההבדל בין תחליב סבון טיפולי לקטופיל לסבון רגיל?

סבון רגיל מכיל pH בסיסי גבוה יחסית היכול לגרות את העור, להסיר את השכבה המגנה על העור, לייבש אותה ולהפוך את העור רגיש לזיהומים. גם סבון נוזלי המכיל קרם לחות יכול להזיק לעור כיוון שהוא סותם את הנקבוביות, והלחות לא חודרת לשכבה הפנימית של העור אלא נשארת רק על פני השכבה החיצונית.
לעומת זאת תחליב סבון לקטופיל הוא מוצר טיפולי המתאים במיוחד לטיפול בעור יבש סדוק ומגורה:

  • מבוסס על רכיבים טבעיים המופקים מחלב
  • היחיד המכיל pH 3.5, שאינו פוגע בשכבה שומנית של העור ואינו מייבש אותו
  • אינו מכיל בשמים העלולים לגרום לגירויים בעור
  • היפו אלרגני ומאושר על ידי האגודה הישראלית לסכרת א.י.ל
  • הסבון היחיד שנבדק קלינית והוכח כיעיל לטיפול בעור יבש, סדוק ומגורה

 

האם השימוש בתחליב סבון לקטופיל מתאים גם לתינוקות?

בוודאי! תחליב סבון לקטופיל מתאים לטיפול בתינוקות הסובלים מעור מגורה באזור החיתול. השימוש בתחליב מנטרל את החומרים המופרשים בשתן ומגרים את עור התינוק, ומותיר את עור התינוק רך ונעים.

 

מה היתרון בשימוש במוצרים טיפוליים המופקים מחלב?

סדרת לקטופיל מבוססת על רכיבים טבעיים המופקים מחלב ובהם: חומצה לקטית, לקטוסרום ולקטווקס. לשימוש ברכיבים אלה יתרונות רבים בטיפול בעור יבש:

  • חומצה לקטית (Lactic acid): מהווה 70% ממעטה ההגנה החומצי של העור. הגוף מפריש את החומצה הלקטית בזמן פעילות שרירים מואצת, ובכל תהליך ריפוי של רקמות בגוף. החומצה הלקטית מחזקת את המעטפת החומצית של העור ובכך יוצרת סביבה קוטלת מזהמים. כמו כן, היא מחזקת את התנגדות העור לחיידקים, פטריות ונגיפים.
  • לקטוסרום (Lactoserum): מעשיר את העור בחומרי הזנה כגון ויטמינים, חלבונים, סוכרים, מינרלים וויטמינים, והודות לכך משפר ומחדש את מראה העור.
  • לקטווקס (Lactowax): שומר על הלחות והאלסטיות של העור.

תפריט נגישות

תפריט ניווטלדלג לתוכן הראשיחלק תחתוןיצירת קשרמפת אתרהצהרת נגישות